fbpx

Profesionálna prezentácia produktov a služieb

by Ondrej Krivuš

 

Digitálny freelancer, produktový a portrétny fotograf v jednej osobe.

Počas 6 rokov pôsobenia primárne ako digitálny marketér, som uvidel aký zásadný rozdiel dôkaze urobiť kvalitná vlastná produkcia oproti „stockovým fotkám“. Logickým krokom bol profesný rozvoj týmto smerom. Fotografia sa okamžite stala mojou vášňou, ktorá výborne doplna moje služby. Aktuálne disponujem plne vybaveným vlastným štúdiom: profesionálnymi štúdiovými bleskami, stálymi svetlami a ďalším vybavením vďaka ktorému dokážem zabezpečiť výstup v najvyššej možnej kvalite. Fotím na sony a7r4 a pri výbere objektívov som šiel vždy po najvyššej optickej kvalite. Fotografia v RAW formáte s rozlíšením 9504 x 6336 a veľkosťou 125mb kvalitatívne uspokojí aj najnáročnejšieho klienta.

CENA FOTENIA Nedokážem stanoviť jednotnú cenu pre každé fotenie a cena je individuálna a záleží podľa požiadaviek klienta. Pre príklad štúdiové fotenie jednej osoby aj s postprodukciou vychádza 149 eur bez DPH a produktové fotenie od 250 eur bez DPH, záleží od kompozície a počtu produktov.

PROduktová fotografia

V dnešnej uponáhľanej dobe je čoraz ťažšie zachytiť pozornosť nášho zákazníka pri použití akéhokoľvek mediálneho kanála.

Kvalitnou prezentáciou produktu sa dokážeme odlíšiť od konkurencie, zaujať cieľové publikum a tým zvýšiť pravdepodobnosť úspechu našej kampane.

 

Portrétna fotografia

Pokiaľ to myslíte s prezentáciou v online alebo offline prostredí vážne. Kvalitná portrétna fotografia Vám výrazným spôsobom pomôže zvýšiť dôveryhodnosť a automaticky ste vnímaný ako človek na profesionálnej úrovni.

Portréty fotím v exteriéry alebo interiéry, buď s  vlastnými svetlami alebo pri naturálnom svetle. Zároveň je možné využiť inhouse štúdio. 

Poo

 

KONTAKT

Ondrej Krivuš

Mobil:

+421 918 845 950

E-mail:

ondrej.krivus@amavera.sk

11 + 1 =